E okul Veli bilgilendirme sistemi Sayfamıza Hoşgeldiniz e okul  ara ara kesintiler olmakta fakat geçici bir durumdur  belirli aralıklarla deneyebilirsiniz .

Not:  10 Nisan Çarşamba  günü itibari ile e-okul siteminde ara ara kesintiler meydana gelmektedir . Kesintilerin sebebi sanırım sunucuya aşırı yüklenme sebebi anlık kesintilerdir ara ara deneyebilirsiniz sisteme girmeyi .

Merhaba Sevgili Veliler e-okul giriş Velileri bilgilendirme sisteminde  ara sıra  sorunlar yaşanabilmektedir. Bununda Yanı Sıra  Öğrenciler ya da veliler e okula girmek istediklerinde bu sayfayı kullanabilirler. E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine bu sayfamızdan aşağıdaki “E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş” butonuna tıklayarak girebilirler. E-Okul veli bilgilendirme sistemi resmi ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrenicisi bulunan veliler için hazırlanmıştır. Sistemde aşağıdaki başlıklar yer almaktadır.

E Okul

E Okul Veli Bilgilendirme sistemine giriş için  TIKLAYIN .

E-Okul Duyurular

Okul yöneticileri ya da öğretmenler tarafıdan size ulaşırılmak istenen bilgiler bulunmaktadır. Duyurular bireysel ya da toplu olarak yer alabilmektedir.
Ders Programı

Ders programı, ders başlangıç ve bitiş saatleri, derse giren öğretmen bilgileri ve haftalık ders programı
Devamsızlık Bilgileri

Dönem içi özürlü ve özürsüz devamsızlıklar
E-Okul Not Bilgileri

Öğrenicinin okulda aldığı sınav, proje ve performan belirlemeye yönelik çalışmalarla ilgili puanlar
Sınav ve Proje Bilgileri

Öğrencini hangi dersten ne zaman sınav olacağı ve projesini eslim edeceği tarihler
Öğrenci TC Kimlik No

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen 11 basamaklı numaradır. TC Kimlik numarası bulunmayan öğrenicler için e-okul sistemine kayıtlarında verilen geçici numara kullanılmaktadır.
Öğrenci Okul No

Okula kayıt sırasında öğrenciye verilen numaradır. Her öğrenci için mutlaka bir okul numarası bulunmaktadır. Sisteme giriş yapabilmek için bu numaranın bilinmesis gerekir.
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Projesi

E-Okul projesi Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri kapsamında oluşturulmuş modüllerden bir tanesidir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın diğer projelerini görmek için MEBBİS sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
E okul İle İlgili Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz .

E okul Veli Bilgilendirme Sistemi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Bir önceki yazımız olan e Okul Giriş MEB 2012 2013 E-Okul başlıklı makalemizde e Okul Giriş, e okul veli bilgilendirme sistemi ve e okul veli bilgilendirme sistemi giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

Konuya yapılan yorumlar
  1. TEORI SINAVI NE ZAMAN ACIKLANACAK

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>